Steam'de Bu Hafta Sonu Rainbow Six Siege ve Squad Ücretsiz!

Steam'de Bu Hafta Sonu Rainbow Six Siege ve Squad Ücretsiz!

Steam üzerinde bu hafta sonu yine güzel bir oyun ücretsiz oynanabiliyor. Geçtiğimiz sene çıkış yapan FPS oyunu Rainbow Six Siege, Steam Hafta Sonu Fırsatı kampanyasında 2 gün boyunca ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.  Ubisoft tarafından geliştirilip yayınlanan Rainbow Six Siege, bilgisayarların klasik taktiksel savaş oyunu serisi Rainbow Six'e modern bir bakış getirmekteydi. Oyunda özel tim askerlerini kontrol ederek kritik operasyonlara katılıyoruz. Bu operasyonlarda teröristlerin elinden rehineleri kurtarma, evlere baskınlar yapma gibi görevleri gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Oyunu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi multiplayer oyun modlarında diğer oyuncularla birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Steam'de bu hafta sonu ücretsiz oynayabileceğimiz bir diğer oyun ise Squad. Rainbox Six Siege gibi bir FPS oyunu olan Squad bize daha geniş çaplı savaşlar sunuyor. Gerçekçiliğin ön planda olduğu oyunda oyuncular 50'şerli takımlar halinde savaşabiliyorlar.

Steam Hafta Sonu Fırsatı kampanyası boyunca Squad ve Rainbox Six Siege yüzde 50 indirimle de satılıyor. Bunun yanında bir hayl eğlenceli bir stratejik suikast oyunu olan Party Hard'da da yüzde 50'lik indirim mevcut:

Steam'de indirimde olan diğer oyunlara bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/search/?os=win&specials=1

DiRT 3 Tamamen Ücretsiz, Hemen İndirin!

Far Cry 3: Blood Dragon Önümüzdeki Hafta Ücretsiz!

Overwatch 18-21 Kasım'da Ücretsiz!

YORUMLAR