Steam'in Sonbahar İndirimleri 26 Kasım'da Başlıyor

Steam'in Sonbahar İndirimleri 26 Kasım'da Başlıyor

Steam'in periyodik olarak düzenlediği indirim günleri bu sonbahar da ceplerinizi boşlantmaya geliyor! Dijital oyun platformunun sahibi Valve henüz önümüzdeki indirim günleri için resmi bir açıklama yapmasa da firmayla anlaşmalı PayPal, dijital hediye mağazasında gösterdiği reklamlarla durumu oyunculara az çok çıtlatmış durumda. Oyun indirimlerinin tarihi ise PayPal'ın afişinde 26 Kasım olarak görünüyor.

Amerika'da Şükran Günü'nden hemen önce başlayacak indirim günlerinin 3 gün boyunca süreceği açıklandı. PayPal'ın Steam cüzdan kod promosyonları üzerine açığa çıkan kampanya 28 Kasım - 1 Aralık tarihleri boyunca devam edecek ancak bu sefer hangi oyunlar ceplerimizi hedef alacak dersiniz?

Yeni yıla yaklaşırken her hafta birbirinden kaliteli oyunlar boy gösteriyor ve AAA kalitesindeki oyunların da yoğun olduğu bir dönemdeyiz. Eğer Valve oyunculara merhamet gösterirse bu sene bitmeden koleksiyonunuza yepyeni oyunlar katabilirsiniz. Mac, PC ve Linux ürünleri için yayınlanacak indirimler 3 gün boyunca büyük ihtimalle 12 saatte bir değişerek kullanıcılara yeni fırsatlar sunacak. Çok yakında Steam cüzdanınızı ele geçirecek, hazır olun!

Steam'i hala bilgisayarınıza indirmediyseniz iki güne kadar çok şey kaçıracak olabilirsiniz! Oyun dünyasının en popüler oyun platformunu hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Facebook Hashtag’leri Güvenlik Açığı Oluşturabilir mi?

YORUMLAR