Subway Surfers ile Hollywood'a Yolculuk Ediyoruz!

Subway Surfers ile Hollywood'a Yolculuk Ediyoruz!

Akıllı telefon ve tabletlerin en çok oynanan mobil oyunları arasında olan Subway Surfers için yeni bir güncelleme yayınlandı. Hatırlanacağı üzere Subway Surfers oyununun geliştirici Kiloo daha önceden de güncellemeler yoluyla oyuna birçok yeni içerik eklemişti ve bu sayede oyun severlerin Subway Surfers'a duydukları ilgiyi canlı tutmayı başarmıştı. Sonsuz koşu oyunu türünün en başarılı örneklerinden olan Subway Surfers'ı 1.39 versiyonuna yükselten güncelleme oyunun Android, iOS ve Windows Phone versiyonları için yayına alındı.

Subway Surfers'ın yeni güncellemesi ile Los Angeles'a yolculuk ediyoruz ve Hollywood'un meşhur film setlerini ziyaret ediyoruz. Bu ilginç mekanlarda sörf yaparken yeni ödüller kazanabilme imkanına sahibiz. Oyundaki haftalık yarışmalarda büyük ödüller bizi bekliyor. Bunun yanısıra zıplamadan veya yuvarlanmadan sörf yaptığımızda da bizi ödüller bekliyor.

Subway Surfers'ın yeni güncellemesi Wayne adlı kahramanımız için yeni bir kostümü de oyuna ekliyor. Eğer yeni içeriğe sahip Subway Surfers'ın güncellenmiş versiyonunu ücretsiz olarak indirmek isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Nokia'nın Efsane Snake Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Android, iOS ve Windows Phone İçin Çıkış Yaptı!

YORUMLAR