Subway Surfers Rusya'yı Ziyaret Ediyor!

Subway Surfers Rusya'yı Ziyaret Ediyor!

Android'in en çok oynanan mobil oyunlarından olan Subway Surfers Surfers'a yeni bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile Rusya'yı ziyaret ederek Moskova'daki trenleri boyayacağız. Oyuna yeni tamamen yeni bir içerik ekleyen kapsamlı güncelleme şu an için sadece Android cihazlar için yayınlandı. iOS kullanıcıları yeni güncelleme için biraz daha bekleyecekler.

Subway Surfers'a güncellemeler yoluyla yeni içeriklerin eklenmesi çok yeni bir durum değil. Oyunsevelerin oldukça sevdiği bu güncellemeler oyunda yeni ülkeleri ziyaret etmemize ve yeni karakterlerle tanışmamıza imkan tanıyor. En son güncellemeyle Pekin'e giderek Çin'i ziyaret etmiştik ve öncesinde Rio, Paris, Miami gibi şehirleri de tanıma fırsatı bulmuştuk.

Subway Surfers'ın 1.14.0 güncellemesi ile oyuna Moskova'ya özel ve sadece Moskova'da kullanılabilecek Alex karakteri ekleniyor. Bunun yanında Lucy karakteri için yeni kıyafetler, sevimli Teddy kaykayı, haftalık ödüller kazanmamızı sağlayan gizli Rus matruşka bebekleri oyunda bizleri beklemekte.

Subway Surfers Android versiyonunu indirmek için:

Tamindir'den En İyi Android Oyunları

YORUMLAR