Super Mario ile Evlenme Teklif Etti

Super Mario ile Evlenme Teklif Etti

Bugüne kadar oyunlar kullanılarak yapılan evlenme tekliflerini görmüştük. Daha birkaç hafta önce bir oyuncu, Destiny canlı yayını sırasında evlilik teklifi etmiş ve hepimizin gönlünü kazanmayı bilmişti. Bir başka oyuncu ise Super Mario Maker kullanarak, ilginç bir teklif hazırlamış.

Nintendo tarafından yakın zaman önce piyasaya sürülen Super Mario Maker, Wii U üzerinden kendi Mario bölümlerinizi tasarlamanıza yardımcı oluyor. Retro Shanerator isimli bir Youtube kullanıcı tarafından yüklenen videoda, Shane'in kız arkadaşının Super Mario oynadığını görebiliyoruz. Super Mario Maker kullanılarak hazırlanan bölüm, klasik Super Mario Bros'un ilk bölümüne çok benzerken, sonunda hiç beklenmedik bir yazı yer alıyor.

Bölümün sonuna Mario'da kullanılan bloklardan "Panny Will You Marry Me" yani "Panny Benimle Evlenir Misin?" yazan Shane, mutlu sona da ulaşıyor. Yayınlandıktan sonra Amerika'nın en ünlü televizyon sunucularından Elen DeGeneres'in de dikkatini çeken video, halihazırda 600.000 civarında izlenmiş durumda. O eğlenceli anları ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün .

İyi seyirler!

Super Mario Maker ile Online Oyunculuğun Tarihi Yeniden Yazılıyor

Super Mario Hızlı Bitirme Dünya Rekoru Kırıldı

Facebook Dürtmesi Evliliğe Götürdü

YORUMLAR