Swarm Güncellendi, Arkadaşlarınızın Arkadaşlarıyla Mesajlaşma Özelliği Geldi

Swarm Güncellendi, Arkadaşlarınızın Arkadaşlarıyla Mesajlaşma Özelliği Geldi

Swarm uygulaması güncellendi. Artık Swarm üzerinden arkadaşlarımızın arkadaşları ile mesajlaşabileceğiz

Bu şu anlama geliyor; arkadaşlarınızın arkadaşlarına bir mekanda rastlarsanız doğrudan onlarla arkadaş listenize eklemeden iletişim kurabileceksiniz.

Karşı taraf (ya da siz) listede olmayan bir kişiden mesaj alındığında Swarm bu mesajı okumak, cevaplamak ya da tamamen görmezden gelmek için seçenekler sunuyor. Bunun yanı sıra, tekrar bu kişiden mesaj alınmaması için onu engelleyebiliyorsunuz. Listede olmayan ortak arkadaşlardan gelebilecek mesajları böylelikle kullanıcı tarafında kontrol edebiliyorsunuz.

Swarm, Mart ayı başlarında doğrudan mesajlaşabilme olanağı sunmaya başlamıştı. Kullanıcılar yakınlarında bulunan arkadaşlarına hemen mesaj atabiliyorlardı. Böylece beraber "takılmak" istediğiniz arkadaşlarınızla iletişim halinde olabiliyordunuz. Yeni güncelleme bu avantaj çemberini biraz daha genişletiyor. Arkadaşlarınızın sosyal çevresinin de hareketlerini takip etmenizi ve onlarla iletişim kurabilmenizi sağlıyor.

Swarm böylelikle daha sosyal bir insan olmanıza olanak sağlıyor. Ancak bazı önlemleri almayı da zorunlu görmüş. Mesajlar her iki taraftan da kontrol edilebiliyor, böylelikle istemediğiniz kişiler engellendiğinde sizi devamlı rahatsız edemiyorlar.

Swarm Nedir? Nasıl Kullanılır?

Swarm'da Özel Mesaj Keyfi Başladı

YORUMLAR