Tamindir İçerik Destekli Pckoloji Dergisi'nin Kasım Sayısı Dopdolu

Tamindir İçerik Destekli Pckoloji Dergisi'nin Kasım Sayısı Dopdolu

Tamindir bu ay da Pckoloji dergisine içerik katkısı sunmayı sürdürdü. Yazılım dünyasına dair önemli bilgileri ve derlemeleri Pckoloji okurları ile de paylaşmak isteyen Tamindir, derginin zengin içeriğine katkıda bulunarak okurlara “ücretsiz video düzenleme programları” ve bilgisayarı hızlandırmak adına birkaç ipucu içeren içerikler sundu.

Birkaç aydır düzenli olarak Pckoloji isimli popüler teknoloji dergisine içerik desteği veriyoruz. Bu ay da Pckoloji okurlarının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz iki değerli yazı ile katkımızı sürdürdük. “Ücretsiz Video Düzenleme Programları” başlıklı yazımız ile hiçbir ücret ödemeden videoların nasıl profesyonel düzenlemelerden geçebileceğini anlattık. “Advanced SystemCare ile Bilgisayarınızı Hızlandırın” isimli diğer yazımızla da söz konusu programı kullanarak bilgisayarın performansının nasıl arttırılabileceğini açıklamaya çalıştık.

Pckoloji dergisini http://www.pckoloji.com/dergi/ adresi üzerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz ya da Vatan Bilgisayar Mağazaları’ndan ücretsiz temin edebilirsiniz.

YORUMLAR