Tamindir'i Artık Instagram'dan da Takip Edebilirsiniz

Tamindir'i Artık Instagram'dan da Takip Edebilirsiniz

Türkiye'nin en bilinen ve en çok tercih edilen indirme platformlarından Tamindir olarak, Instagram'da da yerinimizi aldık. Bilindiği gibi Instagram son dönemlerin popüler paylaşım platformlarından biri haline geldi. Fotoğraf paylaşımı üzerine yoğunlaşan konsepti ile rakiplerinden sıyrılan Instagram çok kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaştı.

Hal böyle olunca, Tamindir ekibi olarak sevgili ziyaretçilerimizle olan bağımızı daha da güçlendirmek ve her an yanlarında olup en son gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamak adına bu popüler mecrada da faaliyet göstermeye başladık.

Tamindir Instagram hesabı her an aktif olarak güncel haberleri ve içerikleri takipçileriyle buluşturmayı amaçlayan bir yapı olarak düşünülebilir. Facebook, Twitter gibi kanallara ek olarak Instagram üzerinden de aktif bir paylaşım stratejisi izleyen Tamindir, hangi platform olursa olsun değerli takipçileriyle sürekli temas halinde kalmayı hedef ediniyor. Bu sayede ziyaretçiler en güncel içeriklere mobil veya masaüstü fark etmeksizin zahmetsizce ulaşabiliyor. Üstelik takipçiler paylaşılan içeriklere diledikleri zaman yorum yapabiliyor ve ilgilerini çeken olursa kendi hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşabiliyor.

Eğer siz de Tamindir'i Instagram üzerinden takip etmek istiyorsanız "tamindir" kullanıcı adıyla (http://instagram.com/tamindir) bizimle bağlantıda kalabilirsiniz.

YORUMLAR