Tamindir'in Katkılarıyla PCKoloji Dergi 48. Sayısı Çıktı

Tamindir'in Katkılarıyla PCKoloji Dergi 48. Sayısı Çıktı

Tamindir ekibininde katkılarını sunduğu PCkoloji Dergi'nin 48. sayısı dopdolu içeriğiyle yayınlandı. Dergide teknoloji dünyasından güncel haberlerin yanında donanım incelemeleri ve rehber niteliğinde başlıklarda yer alıyor.

Tamindir olarak bizim de katkı sağladığımız PCKoloji dergisi uzun yıllardır teknoloji dünyasının nabzını tutuyor. Teknoloji haberleri, dişi-tal köşe, pc toplama önerileri, Tamindir ile nasıl yapılır köşesi, ürün incelemeleri ve güvenliğe dair pek çok zengin içeriği bulabiliyorsunuz. Derginin 48. sayısında Sony Xperia X'in kapağa alındığını görüyoruz. Ürünün teknik özelliklerinin yanı sıra neden almanız gerektiğiyle ilgili bir incelemenin de bulunduğu sayfayı mutlaka okumalısınız. 

Dünyanın en büyük Wi-Fi ağ ürünleri sağlayıcısı TP-LINK'in 599 TL gibi cazip bir fiyatla piyasaya giriş yaptığı yeni akıllı telefonu Neffos C5 ile HTC markasının yeni akıllı telefon modeli Desire 828 ile ilgili detaylı ürün incelemeleri, SSD köşesi, çocuklarınızın sosyal medyada güvenliğini nasıl sağlayabileceğinize dair ipuçları, yazlığınızda bulunması gereken küçük ev aletleri gibi pratik konular ve daha fazlası için PCKoloji Dergi 48. sayısını ücretsiz okuyabilirsiniz.

Dergiyi ücretsiz okumak için bu bağlantıya tıklamanız yeterli.

Pckoloji'nin Yeni Sayısı Tamindir'in de Katkılarıyla Yayınlandı

YORUMLAR