Teknolojinin Ön Planda Tutulduğu Frankfurt Otomobil Fuarı Açıldı

Teknolojinin Ön Planda Tutulduğu Frankfurt Otomobil Fuarı Açıldı

Teknolojinin tamamen ön plana çıkarıldığı 67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı açıldı. Fuar, 14-24 Eylül tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Bu yıl fuara Mercedes Benz'in damgasını vuracağı gelen haberlerden kolayca anlaşılabiliyor.

67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı'na bu yıl Mercedes Benz damgasını vuracak. Mercedes Benz, fuarda tam 11.000 metrekarelik dev bir alana sahip. Standa yaklaşık 250 kilometrelik bir aydınlatma sistemi ve 6.000 kadar spot kurulmuş.

Bu yıl düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarında, Formula 1 hibrit teknolojisi de sergileniyor. Project ONE, AMG'nin fuarın göz bebeği olacağı da konuşuluyor.

Mercedes-Benz'in Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarında (IAA 2017), ziyaretçilere sunacağı yeniliklerden biri de araç canlandırmalarının yapılacağı CASE City standı olacak. Bu stantta ziyaretçiler dijital giriş kartlarını kullanarak, Mercedes-Benz To Go uygulamasına dahil olup stant etkinlikleri hakkında bilgi alabilecekler.

Mercedes fuarda S-Serisi Coupe ve Cabriolet modelleri ile ziyaretçilerin gönlünü ısıtabilir. Çünkü bu araçların AMG modelleri de stantlarda yerlerini alacaklar.

"EQ" markasıyla önemli bir hedef kitleyi etkilemeye çalışacak olan kompakt elektrikli otomobillerini de görücüye çıkartacak olan Mercedes, bu sınıftaki ilk tam elektrikli "EQ konsept" otomobilinin de dünya prömiyerini de Frankfurt'ta gerçekleştiriyor olacak.

Aşağıda Mercedes Project ONE, AMG aracı ile ilgili bir haberi izleyebilirsiniz.

Mercedes-Benz Concept A

2016 Paris Otomobil FuarıGüzelleri

Cenevre Otomobil Fuarı 2017 Foto Galeri

YORUMLAR