Temple Run 2'de Bruce Lee Rüzgarı!

Temple Run 2'de Bruce Lee Rüzgarı!

Mobil cihazların en sevilen sonsuz koşu oyunu örnekleri arasında yer alan Temple Run 2'de oldukça ilginç bir gelişme yaşandı.

İlk olarak Temple Run oyununu geliştiren Imangi Studios adlı geliştirici firmaya milyonlar kazandıran ve çok sayıda oyun sever tarafından keyifle oynanan Temple Run 2 için yayınlanan son güncelleme ile oyuna Bruce Lee oynanabilir bir kahraman olarak ekleniyor. Evet, yanlış duymadınız, dövüş sanatlarının efsane ismi Bruce Lee'yi artık Temple Run 2 oyununda yönetebiliyoruz ve dev gorilden kaçarken yeteneklerinden faydalanabiliyoruz. Imangi Studios Bruce Lee'nin kısa bir süre için satın alınabileceğini belirtmekte. Bu nedenle acele edip oyunu hemen güncelleştirmenizi ve Bruce Lee'yi satın almanızı öneriyoruz. Temple Run 2'nin güncellenmiş Android ve iOS sürümlerini bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Güncellemeyle birlikte Bruce Lee kahramanının yanında Sevgililer Günü'ne özel içerikler de Temple Run 2'ye eklenmekte.

Temple Run 2 aslında Bruce Lee'nin boy gösterdiği ilk mobil oyun değil. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce Bruce Lee'nin kendi mobil döbüş oyunu da yayınlanmıştı. Bruce Lee: Enter The Game adlı bu mobil dövüş oyunu kolay bir şekilde oynanabilmesiyle ön plana çıkıyordu. Bruce Lee: Enter The Game oyununu bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Subway Surfers Hawaii'de!

YORUMLAR