Tesla Beklenmedik Bir Ürün Tanıtacak

Tesla Beklenmedik Bir Ürün Tanıtacak

Elektrli araba üreticisi Tesla'nın kurucusu Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bir kez daha herkesi heyecanlandırmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Mars'a gitme planını anlatan Musk, "beklenmedik bir ürün" tanıtacaklarını söyledi.

Kurucusu olduğu PayPal'ı sattıktan sonra elde ettiği birkaç milyar doları Tesla'ya yatıran Elon Musk, yakaladığı başarı ile sadece teknoloji değil; bütün dünyanın gündemine oturmayı başarmıştı. Tesla yatırımının ardından, güneş enerjisi çözümleri sunan Solar City'i de kuran Elon Musk, Dünya'nın geleceği için önemli projelerini sürdürmeye devam ediyor. Birkaç gün önce sahnede Mars'ı kolonileştirme planını anlatan ünlü iş adamı, şimdi de başka bir ürünü tanıtmanın peşinde.

Resmi Twitter adresi üzerinden yaptığı; "Tesla 17'sinde ürün (en beklenmedik olanı) tanıtımı yapacak. 28'inde Tesla/SolarCity'i takip edin" şeklinde bir açıklama yaptı. Şirketin 17 Ekim tarihinde "en beklenmedik" olarak tanımlanan nasıl bir ürün tanıtacağı henüz bilinmiyor. 28 Ekim'de ise Solar City'nin çatılarda kullanılmak üzere tasarladığı yeni güneş enerjisi sistemlerinin tanıtılacağı düşünülüyor. 

Google ve Elon Musk İnsanlık İçin Neyin İyi Olacağına Karar Verecekler

Mars Seyahati Sadece 200 Bin Dolar

YORUMLAR