The Walking Dead Zombileri iOS 9'un Gazabına Uğradı

The Walking Dead Zombileri iOS 9'un Gazabına Uğradı

TellTale’in iOS için yayınlanan The Walking Dead, Back to the Future, A Wolf Among Us gibi macera oyunları Apple App Store’dan kaldırıldı.

iOS 9 güncellemesinin ardından Apple mobil cihazlarla uyum sıkıntaları yaşayan TellTale’in The Walking Dead, Back to the Future, A Wolf Among Us gibi popüler oyun uygulamaları Apple App Store’dan kaldırıldı. iPad ve iPhone’lar için bu oyunları arayanlar Apple App Store’da oyunları artık bulamayacaklar. Oyunun yapımcısı TellTale aldığı bir kararla iOS 9 üzerinde çeşitli hatalar veren oyunlarını kızağa alarak yeniden kodlayacak.

TellTale’in popüler macera oyunlarının yeniden ne zaman App Store uygulama mağazasına konulacağı hakkında henüz net bir tarih verilmedi. Ancak oyunun yapımcıları bu sürenin çok uzun olmamasına gayret edeceklerini açıkladılar.

iOS 9 ile uyumsuzluk sağlayan popüler oyunlar arasında TellTale yalnız değil. Ekim ayının başında Capcom’un Ghost Trick ve 2K Games’in BioShock oyunları da aynı sebeplerden dolayı App Store raflarından yapımcıları tarafından indirilmişti. 

Walking Dead Sevenler Buraya, Mobil RPG Oyunu The Walking Dead: No Man's Land Yayınlandı

YORUMLAR