Thermaltake Akıllara Zarar 4K VR Oyun Kasasını Duyurdu

Thermaltake Akıllara Zarar 4K VR Oyun Kasasını Duyurdu

Core G3 Slim ATX PC oyuncular için özel olarak bir kasa olmanın ötesinde 4K VR sistemler için özel olarak geliştirilmiş bir canavar olarak dikkat çekiyor.

Bilinen tüm ATX kasalardan daha kompakt bir tasarıma sahip olan Core G3 Slim ATX son derece özel montaj olanakları sağladığı için dikey ve yatay olarak kurgulanabiliyor. Bütün ATX ana kartları destekleyen Core G3 Slim aynı zamanda micro-ATX ve mini ITX desteğine de sahip. Core G3 Slim ATX diğer yandan  SLI/Crossfire kurulumları içinde yeterli hacme sahip ve hiç sıkıntı çıkarmıyor.

Thermaltake Core G3 aslında farklı kurgulanabilen soğutma seçenekleriyle 4K VR sistemlere de destek verecek şekilde tasarlanmış. HTC Vive ve Oculus VR sistemler için tavsiye ediliyor.

Core G3 Slim ATX Özellikleri

507 x 212 x 436 mm (genişlik, en, boy) ebatlarındaki kasa 4 kg ağırlığında. Ön tarafında ikişer adet USB 3.0 ve 2.0 girişe sahip. 110 mm CPU ve 310 mm GPU fan yüksekliğinde soğutucu ebatlarını desteliyor. Bu desteğin yanı sıra, Core G3 Slim ATX kendi üzerinde 2 adet 1000rpm 120 mm Turbo fan taşıyor.

Kuru ve sıvı soğutmalar için de kurgulana bile Core G3 Slim ATX pek çok oyuncunun hayalini süsleyecek.

Thermaltake G3 Slim ATX PC kasasının Computex 2016’da kendi standında çekilmiş bir videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yeni Thermaltake Core P5 Bir PC Kasası Değil Sanat Eseri, İşte Fiyatı

ThermalThor'u Sadece Ona Layık Olan Kullanabilir

YORUMLAR