Tinder Şimdi Apple TV'de! İşte Kullanım Rehberi

Tinder Şimdi Apple TV'de! İşte Kullanım Rehberi

Popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder, hem Noel tatilindeki kullanıcıları hem de bizi düşünerek güzel bir yeniliği daha imza attı. Fiziksel olarak hoşunuza giden insanları oturma odanızdan ve Apple TV üzerinden beğenebileceğiniz bu yenilik, akıllı telefonunuzun yanınızda olmadığı durumlarda imdada yetişiyor. 

İnsanları bir araya getirmek için geliştirilen uygulamalar arasında yer alan Tinder, eğlenceli aktiviteyi ev konforuyla birleştiriyor. Tinder'ın Apple TV uygulamasını yükleyerek, fiziksel olarak beğendiğiniz insanlara ulaşabilirsiniz. Örneğin birinden çok hoşlandınız ve Super Like kullanmak için ikinci bir görüşe mi ihtiyacınız var? Ailenizden birini yanınıza çağırın ve uzaktan kumanda ile dünyanın en modern çöpçatanlık uygulamasını HD olarak kullanın. 

Tinder Apple TV'ye Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Öncelikle Apple TV'nizde bulunan App Store'da gidin ve Tinder'ı indirin. Daha sonra giriş yapmak için gerekli olan talimatları izleyin. Daha sonra ise beğenme işlemine başlayın.

Peki Tinder'ın Apple TV uygulamasında neler yapabilirsiniz? Trackpad ile bir profilin üzerine tıklayarak detaylara ulaşabilir, sağa-sola kaydırma ve Super Like işlemlerini gerçekleştirebilir, Tinder Plus abonesiyseniz kumandayı sallayarak işlemleri hızlıca geri alabilirsiniz. 

Tinder'da mesajlaşma işlemini gerçekleştiremeyeceğinizi de hatırlatalım. Bu özelliği kullanabilmek için yine akıllı telefonunuza ihtiyaç duyacaksınız. 

Tinder Apple TV uygulamasını tüm dünyada kullanılabilir hale getirdi. Uygulamayı kullanıyor musunuz bilmiyorum ama, Apple TV kullanıcılarının eğlenceli vakit geçirebileceği bir platformun daha gelmesi oldukça iyi olmuş. Modern çöpçatanlık uygulamaları artık daha hızlı gelişiyor, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Tinder 'Boost' Özelliğini Deniyor

Spotify ve Tinder Güçlerini Birleştiriyor: Önce Müzik Zevkleriniz Buluşsun!

YORUMLAR