Tomb Raider 2 Android Versiyonu Oyuncuların Beğenisine Sunuldu!

Tomb Raider 2 Android Versiyonu Oyuncuların Beğenisine Sunuldu!

Eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu geçirdiyseniz ve video oyunların bu altın çağını yaşadıysanız sizin için oldukça güzel geçecek bir haftanın içerisindeyiz. Bu hafta ilk olarak Sanitarium'un mobil versiyonlarının yayınlanmasının ardından dönemin aksiyon oyunlarının en başarılılarından olan Tomb Raider 2'nin Android versiyonu da yayınlandı. Lara Croft'un heyecan dolu maceralarına tanık olduğumuz Tomb Raider 2, Core Design tarafından geliştirilerek Eidos Interactive tarafından 1997 yılında oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Tomb Raider 2, 2003 yılına kadar 8 milyon kopya satarak oyun tarihinin en başarılı video oyunarı arasına da girmişti. Aradan 18 yıl geçmesinin ardından ise bu klasik mobil cihazlarımıza taşındı.

Tomb Raider 2 Android versiyonu The Golden Mask ek paketi ile birlikte geliyor. Oyunda Tibet'te başlayan ve Venedik'e kadar uzanan bir maceraya atılırken Lara Croft ile özdeşleşmiş olan çift tabancanın yanında pompalı tüfeği, M16 tüfeği ve diğer yeni silah seçeneklerini kullanabiliyoruz. Tekneleri ve arazi araçlarını kullanabildiğimiz oyunda vahşi hayvanların yanısıra tarih öncesinden kalan canavarlarla, yetilerle ve savaşçı monklarla savaşmaktayız.

Tomb Raider 2'yi akıcı bir şekilde oynayabilmek için zamanında bilgisayarımıza bir 3 boyutlu ekran kartı taktırmak (3dFx Vodoo serisi) zorundaydık. Şimdi ise Android cihazımızın Android 4.0 veya üst versiyonu işletim sistemlerine sahip olması oyunu oynayabilmemiz için yeterli. Oyun 3.5 TL gibi makul bir fiyatla oyun severlere sunulmakta:

YORUMLAR