Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 İle Yeniden Geliştiriliyor

Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 İle Yeniden Geliştiriliyor

Pek çok oyuncunun gönlünde taht kurmuş bir oyun olan Tomb Raider 2, Unreal Engine 4 isimli oyun motoruyla tekrar yapılıyor. Yapımcı Nicobass, oyunun The Dagger of Xian kısmının demo videosunu yayınlayarak şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı.

Bir Tomb Raider serisi fanatiği olan Nicobass'ın, Tomb Raider 2'yi Unreal Engine 4 kullanarak yeniden tasarlamaya karar vermesinden dolayı pek çok oyuncu mutluluk duyduğunu dile getirdi. Ancak önünde daha yapması gereken çok fazla sahne, grafik ve optimizasyon olduğunu söyleyen yapımcı, oyun severlerin çok severek oynayacağı bir Tomb Raider 2 olacağını da belirtti.,

Ancak NVIDIA GeForce GTX 980 Ti ile yüksek ayarlarda 1080p çözünürlükte, 60 FPS değerinde sabit bir deneyim yaşatamadığını söyleyen Nicobass, özellikle optimizasyona önem verdiğini de ifade etti.


Tomb Raider 2 The Dagger of Xian Demosu Nasıl İndirilir?

Yapımcının kendi sitesi üzerinde oyunun demosu şu an indirilebilir durumda. İndirip denemenizi öneririm ancak, çok üst seviye bir bilgisayarınız yoksa oyundan zevk almayacaksınız. Çünkü oyunda optimizasyon seviyesi çok düşük. Oyunu indirmek isterseniz bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlk Tomb Raider Oyunu Artık Tarayıcılarınızda Oynanabiliyor!

Yeni Tomb Raider Filminin Çekimleri Başladı

YORUMLAR