Turkcell'de Cepten Twitter Artık Ücretsiz

Turkcell'de Cepten Twitter Artık Ücretsiz

Dünyanın en ünlü ve kullanımı en basit olan iletşim platformu Twitter artık Turkcell kullanıcılarına tamamen ücretsiz hale geldi. 15 Haziran 2012 tarihinde tüm Turkcell kullanıcılarına sunulan bu hizmet sayesinde mobile.twitter.com adresine giren kullanıcılar Twitter’ı hiçbir ekstra ücret ödemeden üstelik internet bağlantısına ihtiyaç duymadan tamamen ücretsiz kullanabilecek.

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından oaln Twitter’ı hayatının bir parçası haline getirten kullanıcılar için oldukça güzel bir yenilik. Türkiye ve Dünya gündeminden kopamayan sürekli olarak takip içinde olmak isteyen kullanıcılar 3 ay boyunca ücretsiz olarak Twitter’ı kullanabilir, kullanıcıların her ne kadar 3 ay boyunca kullanacakları söylense de bu servisin uzayacağı düşünülüyor. Zero Twitter adı ile gelen bu kampanyaya dahil olmak için sadece Turkcell abonesi olmanız yeterli.

Bireysel abonelerin dışında kurumsal Turkcell müşterileri de bu kampanyadan faydalanabilecek. Bu kampanya kapsamında Zero Twitter’ı kullanan Turkcell aboneleri diledikleri kadar twit atabilecek istediği kişiyi takip edebilecek ve takip ettiği kişilerin twitlerine göz atabilecek. Twitter üzerinde yer alan fotoğraf ve bağlantılara erişmek isteyen kullanıcılar ücrete tabii tutulacak ancak bu tür işlevlerin ücretli olduğuna dair uyarı veren bir mesajla karşılaşacaklar.

YORUMLAR