Türkiye Drone Ligi için Geri Sayım Başladı!

droneligi

Tüm dünyada büyük bir hızla gelişen drone teknolojisinin spor ve görsel şovla bütünleşmiş hali olan drone yarışları ülkemizde de Türkiye Drone Ligi adı altında yoğun ilgi topladı. Drone Ligi’nde yeni etapların hazırlıkları sürerken, bu yıl DroneManya ile izleyicileri görsel bir şov bekliyor.

2-5 Kasım tarihleri arasında CNR Games Week İstanbul’da düzenlenecek olan Türkiye Drone Ligi - DroneManya, üçüncü kez izleyicilerin karşısına çıkacak. 1300 metrekarelik bir alanda 6 usta drone pilotunun hünerlerini sergileyeceği şov yarışı daha önceki iki gösterisinde 150 bin kişilik bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.

droneligi

Şovun içeriğine değinecek olursak, TDL’nin en hünerli pilotları tarafından icra edilecek gösteride saatte 150-200 km hızlarla uçan dronelar ile akrobatik serbest uçuşlar sergilenecek. Ayrıca sahibini tanıyan ve komutla hareket edebilen Spark Drone ve Spider Man Drone, yeteneklerini sergileyecek. Bu yıl ilk kez kullanıcılar kendi dronelarıyla gelip pist uçuşu deneyimi elde edebilecek. Ayrıca Nişantaşı Üniversitesi’nde üretilen VR ve oyun yazılımları Games Week İstanbul’da tanıtılacak. 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek bu görsel şöleni kaçırmayın.

YORUMLAR