Türkiye'nin En Sevilen Tüketici Elektroniği Markası Samsung Oldu

Türkiye'nin En Sevilen Tüketici Elektroniği Markası Samsung Oldu

Samsung Electronics Türkiye, Capital Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" Araştırması’nda “Tüketici Elektroniği” kategorisinde birinci oldu. 500’ü aşkın şirketten 1.600’e yakın yöneticinin katılımıyla gerçekleştirilen araştırmada, kurumlar öncelikli olarak bölge-ülke ekonomisine sağladıkları katkı, bilgi ve teknoloji yatırımları, güvenilir şirket olma kriterlerine göre değerlendirildi.

Birincilikle ilgili açıklama yapan Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, "Capital’in “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “Tüketici Elektroniği”nin en beğenileni seçilmek bizim için son derece gurur verici" dedi.

Kazanılan zaferi yenilikçi teknoloji anlayışı ve hizmetlere bağlayan Kim, "Samsung olarak, 50 yıla yakın bir süredir tüm dünyada, ürettiğimiz yenilikçi teknolojilerimiz ve hizmetlerimizle, insanları yeni olasılıklarla buluşturmaya çalışıyoruz. Bu araştırma da, ‘Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur’ vizyonumuz çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızın, markamıza duyulan güven ve beğeni anlamında başarılı sonuçlar verdiğini bir kez daha bizlere gösterdi.” diye konuştu.

Tüketici elektroniği kategorisinde ayrıca Arçelik ikinci, Sony ise üçüncü oldu. Samsung'un tüm dünyada yakaladığı başarı düşünüldüğünde, Türkiye'de bu denli önemli bir ödül kazanması bizi de mutlu etti. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

YORUMLAR