Twitch Masaüstü Uygulaması Çıkış Yaptı!

Twitch Masaüstü Uygulaması Çıkış Yaptı!

Eğer Twitch'i internet tarayıcınız yerine kendine özel bir arayüz üzerinde takip etmek istiyorsanız size güzel bir haberimiz var, resmi Twitch Masaüstü Uygulaması Mac ve Windows bilgisayarlar için oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Twitch Masaüstü Uygulaması temel olarak Twitch'in internet tarayıcınız üzerinde çalışan web sürümünün bütün özelliklerine sahip. Bir süredir beta sürecinde olan yazılım nihayet final sürümüne ulaştı. Twitch Masaüstü Uygulaması ile sevdiğiniz yayıncıların yayınlarını takip edebiliyor, yeni kanallar keşfederek Bits ve Cheering ile yayıncılara destek olabiliyorsunuz.

Twitch Masaüstü Uygulaması bir anlık mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü sohbet aracı olarak da kullanılabiliyor. Arkadaşlarınızla mesajlaşabilirken oyun esnasında Twitch Masaüstü Uygulaması'nı bir Skype veya Discord alternatifi olarak kullanabilir, video konferans yapabilirsiniz. Bu da Twitch Masaüstü Uygulaması'nı Twitch'in web sürümünden daha kullanışlı hale getirmekte.

Curse temelli bir yazılım olan Twitch Masaüstü Uygulaması'nda oynadığınız oyunlar için geliştirilmiş eklentileri arayabilir ve indirerek yükleyebilirsiniz. Twitch Masaüstü Uygulaması'nı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Twitch'in Mobil Uygulaması Canlı Yayın Desteğiyle Çıktı!

YORUMLAR