Twitter Android Üzerinde Yeni Bir Güncelleme Yaptı

Twitter Android Üzerinde Yeni Bir Güncelleme Yaptı

Twitter Android üzerinde profil resimlerinin biraz daha büyük görünmesini sağlayan bir güncelleme yaptı. Böylelikle Android cihazlarda Twitter kullanıcılarının ana sayfalarındaki resimler olduğundan biraz daha büyük görüntülenebilecek.

Yenilenmiş profil görüntüleme özellikleri daha geniş avatar ve başlık resimleri görüntülenebilmesine izin veriyor. Böylelikle tüm bilgiyi görüntülemek için sayfayı kaydırmak zorunda kalmıyoruz. Yeni güncelleme sonsuz twit yüklenmesine de olanak sağlıyor. Böylelikle ‘daha fazla göster’ butonu artık çıkmıyor ve aşağıya doğru parmağımızı hareket ettirince ekrana tüm twitler rahatlıkla gelebiliyorlar.

Bu güncelleme hangi Twitter sekmesinde olursak olalım ‘favoriler’ ve ‘fotoğraflar’ sekmelerine her yerden ulaşmamızı da sağlıyor. Böylelikle küçük ekranlar üzerinde Twitter’ın kullanım daha rahat ve kolay oluyor.

2015 yılının başından beri özellikle mobil cihazların ara yüzlerini toparlamaya çalışan Twitter kararlı bir tasarıma ulaşmaya çalışıyor. Bu yıl içinde buna benzer birkaç düzenleme daha geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Twitter sosyal ağlar üzerinde mobil olarak çok fazla kullanılan ve tercih edilen bir uygulama. Twitter’da bu popülerliği kaybetmemek adına güncellemeler yapmaya devam ediyor. 

Twitter Reklamları Nasıl Engellenir

Twitter Neydi, Ne Oldu?

YORUMLAR