Twitter'a Birdwatch İsimli Yeni Özellik Geliyor

Twitter'a yeni özellik geliyor. Birdwatch özelliği nedir? Detaylar haberimizde.

Twitter Hesabı Nasıl Gizlenir? -1

Twitter yanlış bilgileri ortadan kaldırmak için Birdwatch özelliğini test ediyor. İşte Twitter'a gelecek olan Birdwatch özelliği hakkında bilinmesi gerekenler.

Twitter'a Birdwatch Özelliği Yolda

Milyonlarca kullanıcıya hizmet veren ve son dönemde platforma entegre ettiği özelliklerle dikkat çeken uygulama, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Twitter'ın üzerinde çalıştığı yeni özelliği Birdwatch ortaya çıktı.

Twitter, kullanıcıların yanlış bilgilendirmeyi önlemek için tweetlere notlar eklemelerine olanak tanıyan yeni bir özellik geliştiriyor. Bu özelliğin adının Birdwatch olacağı söyleniyor. Birdwatch özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmezliğini koruyor.

Yeni özellik hakkındaki detayların önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. Twitter'ın Birdwatch özelliği hakkında detayları paylaşmasına kesin gözüyle bakılmakta. Son olarak özelliğin ABD seçimlerinden önce yayınlanmayacağı söyleniyor. Şu an için net bir bilgi henüz yok.

Sizler Birdwatch özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın! Aşağıdaki Twitter indir butonundan Twitter uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR