Yoksa Uçaktan Çekilen Bu Videoda Görünen Cisim Bir Ufo mu?

Yoksa Uçaktan Çekilen Bu Videoda Görünen Cisim Bir Ufo mu?

Almanya'daki bir uçuş sırasında çekilen videoda görüntüye giren uçak ile aynı boyuttaki cisim UFO iddialarını gündeme getirdi.

YouTube kanalı Section 51 üzerinden gündeme gelen videoda bir uçak Almanya üzerinde seyrederken kabinden dışarısı görüntüleniyor. Buraya kadar herşey normal ancak video biraz ilerlediğinde işler karışıyor. Videonun ortalarına doğru uçağın sağ kanadının altında hemen hemen uçak ile aynı boyutlarda bir cisim beliriyor. İlk bakışta bilim kurgu filmlerindeki devasa uzay gemilerine benzeyen bu cisim bir çok kişi tarafından UFO olarak nitelendirildi.

Uçak bulutlar arasında süzülürken çekilen görüntüler, Almanya'da tartışmalar başlattı. Videonun çekilme amacı kesin olarak bilinmese de, görüntülerin oldukça gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz. Kurtuluş Günü 2'nin arefesinde böyle bir görüntünün ortaya çıkması ise oldukça heyecanladırıcı olmuş doğrusu. Eğer görüntülerdeki gerçekten bir uzay gemisi ise umalım da barışcıl canlılar olsunlar. 

Section 51 tarafından yayınlanan bu gizemli videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki, sizce bu bir bilgisayar hilesi mi, yoksa gerçekten uzaylılar artık aramıza katılmaya karar mı verdiler? Görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

20 Yıl Sonra Gelen Fragman: Independence Day 2

Geçen Hafta Dünyaya Yaklaşan Asteroit Bir UFO Olabilir mi?

YORUMLAR