Türkiye'de Herkesin Bir Robotu Olacak!

Tansu Yeğen UiPath

Dünyanın önde gelen robotik süreç otomasyonu firmalarından UiPath, Türkiye faaliyetlerine başladığını duyurdu. Şirket Türkiye operasyonlarının başına ülkemizde teknoloji alanında tecrübeleriyle tanınan Tansu Yeğen’i atadı. UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen yaptığı açıklamada ‘Ülkemizdeki kurumlar verimliliklerini artırmak, çalışanlarının memnuniyetini artırmak ve dijital dönüşümlerini hızlandırmak için devamlı yeni çözümler değerlendiriyorlar. Ekibimle birlikte özel ve kamu sektöründeki kurumlarla yakın çalışarak, UiPath’in Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zeka teknolojisi sayesinde öncelikle tekrarlanan süreçlerinin yazılım robotları tarafından yapılmasını sağlayacağız. Bu sayede kurumların hızlanmasına, çalışan memnuniyetlerinin artmasına ve masraflarının da azalmasına destek olacağız’ dedi.

UiPath Hakkında

 

UiPath kurumsal robotik süreç otomasyonu pazarının lider konumda olup, çözümü dünyada
1.800 civarında özel ve kamu kurum tarafından kullanılmaktadır. UiPath’in yazılım robotları
hızlıca kurumlara uyum sağlamakta ve çalışanların tekrarlanan işlerini onlar adına daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede, kurumların verimliliği ve bilgi işlem operasyonları kolaylaşarak, çalışan memnuniyeti artmaktadır.

Dünyada 250.000’nin üzerinde sertifikalı uzmanıyla UiPath ve Robotik Süreç Otomasyonu
çözümüyle kurumların dijital dönüşümünü en etkin şekilde desteklemektedir. Romanya’da 2005 yılında kurulan ve merkezi şu anda New York’ta bulunan UiPath, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da bulunmakta olup 15 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.