Uncharted 4'ün Son Fragmanı Yayınlandı

Uncharted 4'ün Son Fragmanı Yayınlandı

Naughty Dog'un büyük bir merakla beklenen Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4: A Thief's End için yeni ve son fragman yayınlandı. Nefesinizi tutun ve hazır olun.

Oyunun hikayesi az çok belliydi, fakat bugünkü son fragmanla gelen açıklamayla hikaye kesinleşmiş oldu. İşte Uncharted 4: A Thief's End'te Nathan Drake'in başından geçecek olan maceranın kısa özeti:

"Son macerasından birkaç yıl sonra hazine avcılığından emekli olan Nathan Drake, hırsızların dünyasına geri dönmek zorunda kalıyor. Çıkarların daha kişisel olduğu bu macerada Drake, efsanevi korsan hazinesinin arkasındaki tarihi komployu çözmek için dünya turuna çıkıyor. Yaşayıp yaşayabileceği bu en büyük macera onun dayanıklılığını, kararlılığını ve en nihayetinde sevdikleri için yapabileceklerini sınayacak."

Videonun sahip olduğu bu açıklama, serinin hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Videonun kendisi de bu ilgiyi bir üst seviyeye çıkardı. Uncharted 4: A Thief's End, sadece PlayStation 4 için 10 Mayıs'ta piyasaya sürülecek.

İyi seyirler.

Uncharted 4: A Thief's End'in Geliştirme Aşaması Tamamlandı

Uncharted 4: A Thief's End Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Uncharted 4: A Thief's End Yine Ertelendi!

YORUMLAR