Ünlü Ressam Bob Ross'un Kostümü MOBA Oyununa Geliyor!

Ünlü Ressam Bob Ross'un Kostümü MOBA Oyununa Geliyor!

Televizyon için hazırdığı Resim Sevinci programıyla tanınan ünlü ressam Bob Ross'un bir kostümü, MOBA türündeki çok sevilen oyunlardan bir tanesi olan SMITE'da yer alacak. 

Türkiye'de de yayınlanan Resim Sevinci programında Bob Ross, basit boyamaların nasıl yapılacağını anlatıyordu. "Şurada mutlu ve küçük bir ağaç yaşarmış" sözüyla hafızalarımıza kazınan Bob Ross, 1995 yılında aramızdan ayrılsa da yaptığı programla hepimizin içine resim sevinci aşılamayı başarmıştı. 

Smite isimli MOBA oyununu geliştiren Hi-Rez tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlik kapsamında yapılan duyuru ile Bob Ross'un oyundaki karakterlerden bir tanesinin kostümü olarak tekrar karşımıza çıkacağı açıklandı. Oyunda yer alan ağaç karakter Sylvanus için hazırlanan kostümde, Bob Ross'un kullandığı resim tekniği kullanıldı ve "Smite'da mutlu bir ağaç yaşarmış" tadında bir tanıtım yapıldı. 

Bob Ross kostümü ile birlikte Sylvanus, elindeki fırça, palet ve şövale ile tam bir ressama dönüşecek. Bununla da kalmayan karakterin kullandığı yetenekler de değişime uğrayacak. Bu kostümün seçilmesiyle birlikte karakter, düşmanlarına boya atacak, neşeli bulutlar çıkaracak ve çevresine mutlu ağaçlar çağıracak. 

Boss Ross Paketi ile birlikte oyuna başka içeriklerin de ekleneceğini açıklayan Hi-Rez, bu paketin 9.99 dolar ya da 700 oyun içi altına satılacağını da duyurdu. Oldukça hoş görünen bu paketin PC için 6 Mayıs, konsollar için 16 Mayıs tarihinde kullanılabilir olacağı da belirtildi. 

Rovio'nun Yeni MOBA Oyunu Battle Bay Çıktı!

EA'in MOBA Oyunu Dawngate Açık Beta Sürecinden Sonra İptal Edildi

YORUMLAR