Valve Ücretsiz Half-Life Albümü İçeren Steam Music Player'ı Yayınlıyor

Valve Ücretsiz Half-Life Albümü İçeren Steam Music Player'ı Yayınlıyor

Valve, PC, Mac ve Linux sistemleri için Steam'in işlevselliğini daha da genişletiyor. Şirket şimdi de normal masaüstü uygulamasının içinde bulunacak ve bilgisayarınızdaki tüm müziklere erişebilecek bir müzik oynatıcı yayınladı.

Uygulamalar arası geçişe gerek kalmaması bakımından oldukça yararlı olmasının dışında daha da önemlisi bu özellik, Steam'in kendi video oyunlarının müzik albümü için de önemli bir adım olacak. Oyuncular Valve'ın dijital mağazasından oyun satın aldıklarında yapımcılar ek olarak bu oyun albümlerini de hediye ediyorlar. Bu sayede artık oyuncuların hem oyununu alıp hem de müziklerini dinleyebilecekleri tek bir platform oluşacak.

Steam'in bu müzik uygulaması geçen ocak ayından beri beta aşamasında çalışılıyordu, şimdi ise bu özellik resmi olarak tüm platformlarda aktif ediliyor. Bunu kutlamak için Valve, Half-Life, Half-Life 2, Portal ve Portal 2 gibi en ikonik oyunlarının da müzik albümünü hediye olarak oyunculara veriyor. Öncelikle bu oyunları mağazadan satın almanız gerekiyor ki Steam bu amaca fırsat olarak bahsi geçen oyunları 1 Ekim'e kadar %75 indirimle oyunculara sunuyor.

Dijital video oyun mağazası Steam'i sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz:

YORUMLAR