Verin Artık Şu Çocuğa Oskar'ı! Leonardo DiCaprio'nun Oskar Çilesi Oyun Oldu

Verin Artık Şu Çocuğa Oskar'ı! Leonardo DiCaprio'nun Oskar Çilesi Oyun Oldu

Beyaz perdenin talihsiz çocuğu ve Oskar törenlerinin sürekli eli boş dönen müdavimi Leonardo DiCaprio artık bir oyun kahramanı oldu. Kahramanımızın kötü şansını yenmeye çalıştığımız Leo's Red Carpet Rampage adlı sonsuz koşu oyunu retro tarzda grafikleri sürprizlerle dolu mizahi bir içerikle birleştiriyor. Oyundaki temel amacımız ise o lanet olası Oskar'ı yakalamak, ona sarılmak, kucaklamak ve uzun hasretimizi gidererek fotoğraflarını çekip Matt Damon gibi arkadaşlarımızın Facebook zaman tünellerine yapıştırıp onları etiketlemek. Tabi bu iş için öncelikle kırmızı halıya çıkıp Oskar'ı yakalamamız gerekiyor.

Maalesef ki Leonardo'nun Oskar mücadelesi o kadar kolay olmuyor. Sanarsınız ki bütün dünya Leonardo'nun Oskar almasını engellemek için iş birliği yapmış. Biz kırmızı halıda Oskar'a doğru koşarken paparazziler yolumuzu kesiyor, lanet kadın Lady Gaga bizi yavaşlatmak için her türlü çirkefi yapıyor. Ayrıca bir yandan da Johnny Depp ve Matt Damon gibi oyunculardan oluşan aktör lobisi istikrarımızı çekemediği için pislik yapıyor. Bütün bunları aşmak ve sağlam irademizi göstermek ise bizim elimizde.

Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Leo's Red Carpet Rampage'i hem Android cihazlarınızda hem de internet tarayıcılarınız üzerinde oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde birçok sürpriz ara sahne ve mizahi içerik oyuncuları beklemekte:

YORUMLAR