Vine'ın Kurucu Ortağı Evinde Ölü Bulundu

Birkaç yıl öncesine kadar sosyal medyanın en popüler ağlarından olan Vine'ın kurucu ortaklarından Colin Kroll evinde ölü bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri Kroll'un uyuşturucudan öldüğünü söylüyor.

Vine ve HQ Trivia gibi platformların kurucu ekibinde yer alan, başarılı girişimci Colin Kroll oturduğu binada cansız halde bulundu. Sevgilisinin ve arkadaşlarının Kroll'a ulaşamaması ve bunun üzerine polisi araması sonucunda öldüğü ortaya çıkan Kroll'un aşırı dozda uyuşturucu aldığı dile getirildi.

New York'taki evinde cansız şekilde bulunan 35 yaşındaki girişimcinin yatağının yanında uyuşturucu maddesi bulunduğunu belirtildi. Olayla ilgili araştırmalara devam eden NY polisi detay vermekten kaçındı.

Vine'ın Bitişi Kurucuların Psikolojisini Bozdu

Dom Hofmann, Rus Yusupov ile Colin Kroll tarafından 2012'de kurulan ve bir anda büyük patlama yaşayan Vine, birkaç yıl öncesine kadar gayet popülerdi. Fakat fenomenlerin platformu bırakması üzerine kurucuların psikolojik sorunlar yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Kroll'un da bundan dolayı öldüğü düşünülüyor.