Vine'ın Eski Yöneticisi Jason Toff Google'da Çalışmaya Başladı

Vine'ın Eski Yöneticisi Jason Toff Google'da Çalışmaya Başladı

Twitter'da işten ayrılan yöneticilerin arasında bulunan Vine'ın eski müdürü Jason Toff, işten ayrıldıktan birkaç gün sonra hemen Google'da işe başladı.

Bu haberimizde sizlere Twitter'da beklenmedik bir şekilde aniden ortaya çıkan istifa karmaşasından bahsetmiştik. Haberi yayınladıktan bir süre sonra işten ayrılan yöneticilerden birisi olan Jason Toff hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı. Bilgiye göre Jason Toff, Google'ın şu sıralar çok önem verdiği yeni bir servisinde çalışmaya başlıyor.

Bildiğiniz üzere Google'ın sanal gerçeklik üzerine ayrı bir zaafı var. Gelişen teknolojinin artık zorunlu kıldığı sanal gerçeklik dünyası farklı şirketlerin rekabetinden dolayı ulaşılması oldukça zor bir pazar haline geldi. Bunun farkında olan Google, bu sektörde de iyi olduğunu ispatlamak amacıyla eski Vine müdürünü işe aldı. İşsizliği çok sürmeyen Jason Toff ise sanal gerçeklik departmanında çalışmaktan oldukça memnun gibi görünüyor.

Vine'ın müdürü olduğu zamanlarda oldukça başarılı işler çıkartan Jason Toff, bakalım Google'ın sanal gerçeklik çalışmalarında adından nasıl söz ettirecek.

Google 2015 Yılında 780 Milyon Zararlı Reklam Engelledi

Vine'a 'Önerilen İçerikler' İsimli Yeni Bir Kanal Eklenecek 

YORUMLAR