Warframe Geliştiricisi Yeni Ücretsiz FPS Oyununu Duyurdu

Warframe Geliştiricisi Yeni Ücretsiz FPS Oyununu Duyurdu

Warframe ile oyuncuların beğenisini kazanarak iyi yorumlar alan Digital Extremes nihayet yeni projesinin adını koydu. The Amazing Eternals, ücretsiz bir FPS oyunu olarak oyun severlerle buluşacak.

Geliştirici ekip aslında The Amazing Eternals'ın ipuçlarını geçtiğimiz Mayıs ayında vermişti; fakat oyunun adını ve detaylarını paylaşmamıştı. Şimdi ise oyun resmi olarak duyuruldu ve nasıl bir oyun olacağından bahsedildi.

Kahraman odaklı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanan The Amazing Eternals, kart toplama sistemine de sahip olacak. Kahramanlara yapılan vurguyla oyunun bir Overwatch rakibi olabileceğini söyleyebiliriz. Kart toplama kısmı ise oyunun fark yaratması için düşünülmüş bir sistem. Bu sistemde oyuncular çeşitli kartları toplayarak maçlar esnasında bu kartları kullanabilecekler ve belli avantajlara sahip olabilecekler. Bu avantajlar arasında özel güçler ve kuvvetli silahlar yer almakta.

Bir süredir kapalı beta sürecinde olan oyun, umarız Warframe örneğini izler ve pay 2 win formatında bir oyun olmaz. Oyun için yayınlanan ilk videoda geliştiriciler The Amazing Eternals'dan bahsediyorlar, ayrıca oynanış görüntülerine de yer veriyorlar:

PUBG Artık Eskisi Kadar Sık Güncellenmeyecek

YORUMLAR