Watch Dogs 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Watch Dogs 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Kısa bir süre önce küçük bir videosu bizimle paylaşılan Watch Dogs 2 için ilk resmi bilgiler geldi. Böylece oynayacağımız karakterden, oyunun geçeceği şehre kadar birçok ayrıntı merak edenlerle paylaşılmış oldu. 

En merak edilen konulardan bir tanesi ana karakterdi. Ubisoft'un son yıllarda karakter yaratımında yaşadığı sıkıntılar düşünülürse, Aiden'ın yakaladığı kısmi başarının devam ettirileceği düşünülüyordu. Ancak beklenen olmadı ve tanıtım videosuyla birlikte yeni karakterimizin Marcus Holloway isimli biri olduğu ortaya çıktı. Kaliforniya, Oakland'da büyümüş olan Holloway, işlediği iddia edilen bir suçun ardından polisten kaçmaya başlıyor, oyuncular da tam bu noktada olaya müdahil olacaklar ve Holloway'e yardımda bulunacaklar.

Hikaye olarak karakterlerin çok farklı olması sebebiyle herhangi bir bağlantı olmayacak. Ancak iki oyunda aynı evrende geçtiği için, şehrin güvenliği için oluşturulmuş ctOS, yeni oyunda da bulunacak. Ana karakterimizin de içinde bulunduğu Dedsec isimli grup ise bu işletim sistemine karşı mücadele verecek ve şehrin insanlarının tekrar özgürleşmesi için çabalayacak. Bir grubun içine dahil olduğumuzdan ötürü, etkileşim de bir hayli fazla olacak. The Division benzeri online yardımlaşmanın, Watch Dogs 2 oyuncuları için kullanılabilir olacağı da açıklananlar arasında. 

Eski oyuna göre çok daha çeşitli araç seçeneği oyunda yer alacak. Motorlardan arabalara kadar geniş bir sürülebilir araç listemiz bulunacak. Bununla birlikte karakterimizin daha akrobatik olduğunu da yine tanıtım videosunda görebiliyoruz. Böylece polisten ya da düşmanlarımızdan kaçtığımız sırada daha çevik hareketlerle, şehrin çatılarını da kullanabileceğiz. Bir başka yenilik ise hacklenebilir objelerde olacak. Daha kapsamlı hack yeteneği olan Holloway, aynı anda birden fazla noktayı hackleyebilecek.

Watch Dogs 2 Çıkış Tarihi

Yapılan duyurularla birlikte oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Buna göre Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Watch Dogs 2, 15 Kasım itibariyle piyasada olacak. Merakla beklenen oyun PC, Playstatiton 4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanabilecek. San Francisco'da geçecek olan oyun, şehrin ve Kaliforniya eyaletinin birçok farklı noktasını kullanacak ve oyuncularda büyük bir heyecan yaratacak. Yukarıdaki detaylı video klipleri ve aşağıda oyun için yapılan tanıtımın tamamını izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

WatchDogs 2 Kaç Para?

Farklı paketler halinde 15 Kasım 2016'da piyasaya çıkacak olan Watch Dogs 2, şu fiyatlarla ön siparişe sunuldu:

Watch Dogs 2 Standart Sürümü: 59.99 dolar (Xbox One, PS4ve Windows PC)
Bu sürüm her hanfgi bir ön sipariş hediyesi barındırmıyor sadece düz oyuna sahip.

Watch Dogs 2 Deluxe Sürümü: 69.99 dolar (Xbox One, PS4ve Windows PC)
2 adet karakter kurgulama paketine sahip olan bu sürüm başka farklı bir hediye barındırmıyor.

Watch Dogs 2 Gold Sürümü: 99.99 dolar (Xbox One, PS4ve Windows PC)
Season Pass hediyesşyle gelen bu sürüm, oyun piyasaya çıktıktan sonra yayınlanacak her türlü yeni içeriğe ücretsiz ulaşmanızı sağlıyor.

Watch Dogs 2 Koleksiyon Delux Standart Sürümü: 119.99 dolar (Xbox One, PS4ve Windows PC)
Standart sürümden farklı olarak farklı karakter optimizasyonları olanağı veriyor.

Watch Dogs 2 Koleksiyon Delux Gold Sürümü: 149.99 dolar (Xbox One, PS4ve Windows PC)
Sadece konsollar için kutulu satışı yapılacak olan bu sürüm PC oyuncuları için dijital olarak indirilebilecek. Bu sürümde yukarıda sayılan tüm özellikler tek bir pakette toplanıyor.

İlk Watch Dogs 2 Fragmanı Sonunda Geldi

Watch Dogs 2, AMD Ekran Kartları ve DirectX 12 ile Coşacak!

YORUMLAR