Watch Dogs: Legion Xbox Series S / X Çıkış Tarihi Belli Oldu

Watch Dogs: Legion Xbox Series S / X çıkış tarihi duyuruldu. Fransız yayıncı, yeni oyununu yeni nesil konsollar ile aynı gün satışa sunacak.

Xbox Series X tarihinin netlik kazanmasından sonra Ubisoft, oyuncuları sevindiren yeni bir duyuru yaptı. Watch Dogs: Legion Xbox Series S / X çıkış tarihi netlik kazandı. Detaylar haberimizde.

Bu senenin son çeyreğinde, Fransız yayıncı karşımıza Assassin's Creed Valhalla ve Watch Dogs: Legion olmak üzere iki oyun ile çıkacak. Normalinde dönüşümlü olarak çıktıklarını göz önünde bulundurursak, bir ilkin yaşanacağını söylemek doğru olur. Bir başka ilk ise her iki oyunun da aynı ay içerisinde satışa sunulacak olması.

Watch Dogs: Legion Yeni Nesil için Ne Zaman Çıkacak?

Temmuz ayında gerçekleştirilen Ubisoft Forward yayınında, Assassin's Creed Valhalla oyununun 17 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacağı duyurulmuştu. Dün Microsoft Xbox Series X konsolunun 10 Kasım 2020 tarihinde geleceğini açıkladıktan sonra, Ubisoft da gecikmeden oyunun aynı günde bizlerle olacağını müjdelemişti. Diğer bir deyişle Assassin's Creed Valhalla, yeni nesil konsolun çıkış oyunları arasında yer alacak.

Fransız yayıncı bu duyurusunun ardından bir başka müjdeli haber daha vererek, Watch Dogs: Legion oyununun Xbox Series S / X için 10 Kasım 2020 tarihinde çıkacağını duyurdu. Öte yandan, yeni Watch Dogs oyunu PC (Epic Games Store ve Uplay), PlayStation 4, Stadia ve Xbox One için belirlenen 29 Ekim 2020 tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Assassin's Creed Valhalla gibi Watch Dogs: Legion oyununun da PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu alırsanız, platform tercihinize göre PlayStation 5 veya Xbox Series S / X versiyonuna ücretsiz yükseltme yapabileceksiniz.

 

YORUMLAR