Western Digital, My Book Sürücülerini Yeniledi

Western Digital, My Book Sürücülerini Yeniledi

Harici ve dahili sabit disk çözümleri ile dünya lideri Western Digital, My Book harici depolama aygıtlarını yeniden tasarladı. Yeniden tasarlanan depolama aygıtları daha fazla alan ve daha iyi performans sunuyor.

Harici sabit disklerde performans ve yüksek kapasiteyi bir arada isteyenlere hitap eden My Book’lar hem Windows ve hem de Mac sistemli bilgisayarlar ile uyumlu. Yeniden tasarlanan My Book’lardan Windows için olanı 2TB, 3TB ve 4TB alan seçenekleri ile geliyor. Otomatik yedekleme yazılımı olan WD SmartWare Pro Dropbox entegrasyonuna sahip. Bu sayede kullanıcılar verilerinin yedeklerini bulut ortamada saklayabiliyor. Yazılımın hırsızlığa karşı donanım kilitleme ve şifre koruma özelliği bulunuyor. Sürücüler ayrıca popüler sistem görüntüsü alma yazılımı olan Acronis True Image’in özel sürümü yüklü geliyor. Kullanıcılar bu yazılımı kullanarak sistem yedeği alabiliyor ve içerikleri güvenle silebiliyor.

Mac için My Book 2TB ve 3TB kapasite seçenekleri ile geliyor. Mac sürümünde ayrıca USB 3.0 portu bulunuyor. Western Digital, yeniden tasarladığı My Book’lar için 3 yıl garanti sunuyor. 2TB sürümü 129.99 dolar, 3TB sürümü 149.99 dolar, 4TB sürümü ise 179.99 dolar fiyat etiketine sahip.

YouTube, Videolarınıza Eklemek için Arka Plan Müzik Kütüphanesi Oluşturdu

YORUMLAR