Windows Oyunlarının Atası Solitaire, iOS ve Android Cihazlara da Geldi

Windows Oyunlarının Atası Solitaire,  iOS ve Android Cihazlara da Geldi

1990 yılında Windows 3.0 sürümü ile hayatımıza giren Solitaire, 26 yıldır aradan akıp geçen tüm Windows işletim sistemi sürümlerinin demirbaşı gibi oldu. Birçok kuşağın vakit geçirmek oynadığı Solitaire artık iOS ve Android cihazlara da gelmiş bulunuyor.

Klondike adı verilen temel Solitaire sürümü ve Spider, FreeCell, Piramit yan oyunları an itibariyle iOS ve Android cihazlar için indirilebiliyorlar. 31 Aralık tarihinden önce uygulamayı indirip cihazlarınıza kurarsanız 1 ay boyunca Premium üyelik kazanıyorsunuz. Normal şartlar altında Premium 1.99 Dolar olarak satın alınabiliyor. Premium sürümü yukarıda saydığımız Microsoft Solitaire Collection oyunlarının hepsine ulaşabilmenizi sağlıyor. Ayrıca birçok çevrimiçi yarışma ve iddiaya da katılabiliyorsunuz.

Microsoft Solitaire Collection her ayın belli tarihlerinde yarışmalar ve etkinlikler düzenliyor bu eğlenceye katılmak için Premium üyelik avantajlı görünüyor. Aksi takdirde sadece geleneksel Klondike Solitaire oynayarak da eğlenmek mümkün.

YORUMLAR