World of Tanks'ın Android Versiyonu Çıktı!

World of Tanks'ın Android Versiyonu Çıktı!

Bilgisayarlarımızda severek oynadığımız online tank savaşı oyunu World of Tanks'ın mobil versiyonu olan World of Tanks Blitz, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için resmi olarak çıkış yaptı. Hatırlanacağı üzere World of Tanks Blitz birkaç ay önce iOS cihazlar için yayınlanmıştı. Oyunun optimizasyonu oldukça iyiydi ve grafikleri yüksek kaliteye sahipti. Şimdi ise bu eğlenceyi Android cihazlarımızda da yaşabileceğiz. World of Tanks Blitz'de mobil cihazlarımız üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek gerçek rakiplere karşı takımlar halinde tank savaşı yapabiliyoruz. Oyunda bize 2. Dünya Savaşı'ndan kalma tankları kullanabilme ve başarı kazandıkça bu tankları geliştirebilme imkanı veriliyor.

Almanya, Amerika, İngiltere ve Sovyetler Birliği bayrağını taşıyan 100 farklı tank oyunda 4 kategori altında toplanmış. Bu kategorilere bağlı olarak tanklarınızın kabiliyetleri de değişmekte.

TPS tyüründe bir oyun olan World of Tanks Blitz'de tankımızı 3. şahıs bakış açısından yönetiyoruz. Oyunun başındaki eğitim görevleriyle oyuna dakikalar içerisinde alışabiliyorsunuz. Gerçekçi fizk hesaplamalarına yer veren oyun ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

World of Tanks Blitz'in Android versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Oyunun daha önceden yayınlanan iOS versiyonu burada:

Brothers in Arms 3 Çok Yakında Bizlerle

YORUMLAR