World Of Warcraft 5.2 Yaması Bizi Thunder King İle Tanıştıracak

Blizzard, World of Warcraft Mists of Pandaria için yeni içerik yamasını detaylandırdı.

World Of Warcraft 5.2 Yaması Bizi Thunder King İle Tanıştıracak

Blizzard, World of Warcraft Mists of Pandaria için yeni içerik yamasını detaylandırdı. 5.2 yaması ile birlikte Thunder King'e ait adaya yolculuk edip bu adayı keşfediyor olacağız. Adada bizi bekleyenler; adaya özel yeni günlük görev merkezi, Throne of Thunder adlı yeni bir raid ve yeni açık dünya bossları olacak.

5.2 yaması bu yeni eklentilerin dışında mevcut sistemde de yeni değişiklikler ve düzenlemeler getirecek. Oyundaki sınıflar genel olarak elden geçirilerek sınıf yeteneklerinde detaylı değişiklikler yapılıyor. Bu da PvP ve PvE'de köklü etkiler yaratabilecek. Oyuncular artık kendi çiftliklerine sahip olabilecekler ve bu çiftliğe özel görevlerle meşgul olabilecekler. Açık dünya boss savaşlarında da savaşabilme yeterliliğine sahip her oyunucunun ödül almasını kolaylaştıran değişiklikler söz konusu. 

World of Warcraft eskisi kadar çok oyuncuya sahip olmayabilir ama görünüşe göre Blizzard oyunu oynamaya devam eden sadık kullanıcıları için halen yeni içerikler sunarak ilgilerini canlı tutma amacında.

Diablo III oyuncuları için sevindirici haber

YORUMLAR