World Of Warcraft 5.4 Yamasının Çıkış Tarihi Ertelendi

World Of Warcraft 5.4 Yamasının Çıkış Tarihi Ertelendi

Geçtiğimiz hafta Blizzard yetkililerinin resmi Twitter hesapları üzerinden 5.4 yamasının çıkış tarihi ile ilgili haberlerden sonra, 27 Ağustos'da çıkması beklenen yamanın resmi çıkış tarihi 10 Eylül olarak ertelendi.

Test sunucularında hızlı çalışamalara devam eden Blizzard, 27 Ağustos'a kadar yamanın hazır olamayacağını düşünerek çıkış tarihini erteledi. Oyuncuların yeni yamadaki değişiklikleri deneme fırsatının olduğu test sunucularında, aynı zamanda buldukları hataları ve sorunları Blizzard'a geri bildirim yollayarak yardımcı oluyorlar.

Hem PVE hem PVP oyuncularının test ettiği sunucular şuan için oldukça dolu. Yeni yama ile gelecek pek çok değişiklik arasında, göze çarpan en büyük 2 tanesi Siege Of Orgrimmar raidi ile yeni PVP sezonu. Yeni raidte deneme fırsatı bulduğum birbirinden heyecanlı ve zor 14 farklı boss bulunuyor. Son boss olarak Orc'ların lideri ve Orgrimmar'ın patronu olan Garrosh Hellscream ile karşılaşıyoruz. Oldukça eğlenceli ve aynı zamanda zorlayacak boss savaşlarının LFR, Flexible, Normal ve Heroic modları bulunmakta. Zorluk seviyesi arttıkça, kazandığınız eşyaların üzerindeki değerlerde artıyor.

PVP oyuncuları açısından da oldukça heyecanlı geçecek yeni sezon için PVP'ciler, yama öncesi karakterler üzerindeki değişiklikleri inceleyerek Arena'larda kendileri test ediyorlar. Yeni PVP sezonu ile birlikte güncel sezonda kazanılan tüm PVP başarı puanlarının sıfırlanması ile adeta sıfırdan oyuna başlamış gibi olan PVP'ciler ayrıca güncel yamanın son günlerinde dereceye girebilmek için canlı sunucularda kıyasıya yarışıyor.

Yamayla birlikte gelecek PVE , PVP , karakterler , eşyalar , meslekler vb. hakkındaki tüm değişikleri okumak için tıklayınız.

League of Legends Sezon 3 Dünya Şampiyonası Elemeleri

YORUMLAR