World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Kesinlik Kazandı

World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Kesinlik Kazandı

Blizzard'ın birkaç gün önce düzenlediği Blizzcon etkinliğinde detaylarını paylaştığı yeni World of Warcraft genişleme paketi World of Warcraft: Legion'ın çıkış tarihi detaylandırıldı. Daha önceden ortaya çıkan bir görselde World of Warcraft: Legion'ın çıkış tarihinin 21 Eylül veya daha öncesinde bir tarih olabileceği not edilmişti. Konu hakkında Blizzard'dan beklenen açıklama geldi ve Blizzard, World of Warcraft Legion çıkış tarihinin 2016 yazı olacağını bildirdi.

Beklenenden yakın bir çıkış tarihine sahip olan World of Warcraft: Legion şu ana kadar yayınlanmış olan 6. World of Warcraft genişleme paketi olacak. Hatırlanacağı üzere bir önceki genişleme paketi olan Warlords of Dreanor'da Dreanor'a ve alternatif bir zaman dilimine yolculuk etmiş ve Gul'dan'ı durdurmaya çalışmıştık. Yeni genişleme paketinde ise Gul'dan Azeroth'a geri dönüyor ve karanlık bir geçit açarak Azeroth üzerinde 3. Burnin Legion istilasını başlatıyor. Ayrıca ilk World of Warcraft genişleme paketinde yok ettiğimiz Illidan'ın saklanan cesedine erişen Gul'dan başımızı oldukça ağrıtacağa benziyor.

World of Warcraft: Legion'da yeni kahraman sınıfı olan Demon Hunter ile tanışacağız. Bunun yanında yeni destansı silahlar, 110'a yükselen seviye limiti ve Broken Isles adlı Büyük Deniz'in ortasında yer alan yeni dünya keşfedilmeyi bekleyecek. World of Warcraft: Legion geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Ön siparişle birlikte oyunculara çeşitli fırsatlar da sunuluyor. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Günümüz Oyunlarının Atalarını Yakından Tanıyalım

YORUMLAR