World of Warcraft: Legion'da Gold Sınırı Artacak

World of Warcraft: Legion'da Gold Sınırı Artacak

MMO dünyasının en büyüklerinden biri olan World of Warcraft'ın yeni güncellemesi Legion ağustos ayında bizlerle olacak. Blizzard ise bugün Legion'la birlikte gelecek yeni ve ilginç özelliği bizlerle paylaştı.

Blizzard'ın açıkladıklarına göre World of Warcraft: Legion eklentisinde oyuncuların, guild bankasının ve AH'nin gold taşıma limiti artacak. Sanıyoruz ki World of Warcraft bu sefer kendi limitine ulaşıyor. Legion'da gelen eklentilerin yanı sıra bu gold taşıma eklentisi, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı bile.

Yeni gelecek Legion eklentisinde söz konusu gold limiti 9.999,999 (artı 99 silver ve 99 copper) olacak. Pandaria eklentisinde değil de en son Cataclysm'de gold sınırı 999,999'a çıkartılmıştı. Şimdi ise Blizzard bu konuda yeniden bir artışa gidiyor, bu kararı da resmi olarak Twitter hesabından açıkladı.

Elbette bu eklenti oyunda yeteri kadar zengin olan oyuncuları etkileyecek. 100 gold ile gezen oyuncular için pek bir anlamı olmayacak.

World of Warcraft: Legion 30 Ağustos'ta piyasaya sürülüyor. Yeni eklentide Demon Hunter sınıfı ve daha birçok yeni harita gelecek.

World of Warcraft: Legion Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

Blizzard Oyunları DDoS Saldırısından Kurtulamadı

YORUMLAR