World of Warplanes'in 1.6 Güncellemesiyle Yeni Uçak Serisi Yayınlandı

World of Warplanes'in 1.6 Güncellemesiyle Yeni Uçak Serisi Yayınlandı

World of Warplanes son güncellemesini alarak 1.6 sürümüne erişti. Yeni güncellemede uçak kadrosu dengelendirildi ve yeni MiG savaşçı serisi eklendi. Bunun dışında çeşitli geliştirme ve düzenlemeler yayınlandı.

1.6 sürümü ile Tier 5 ve üstü oyuncular için yeni Rus MiG savaşçı serisini oyuna ekledi. Ayrıca yeni uçaklarda çoklu rol üstlenebilen savaşçı modelleri sayesinde oyuncular dilerse hava silahları ve havadan yere olmak üzere bomba ve roketlerle uçaklarını seçebilecekler. Bu sayede savaş esnasında model dezavantajı bir nebze azaltılarak daha çok rekabetçi bir ortam yaratıldı.

El Halluf isimli harita da artık daha büyük ödüller için çeşitli fırsatlar sunuyor. Yeni MiG savaşçı serileri MiG-3, MiG-9 ve MiG-15bis modellerini içerecek. İlgili uçakların görsellerini World of Warplanes'in resmi web adresinden bulabilirsiniz.

World of Warplanes ücretsiz bir online uçak asvaş simülasyonu olarak dünyaca ünlü World of Tanks'ın uçak versiyonudur. Wargaming firması her sene gittikçe genişleyen topluluğuyla bünyesine yeni oyuncular ve takipçiler katıyor. Siz de World of Warplanes heyecanına ücretsiz olarak ortak olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan oyunu edinebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Törenle Açıldı

Yeni Google Calendar Uygulaması Sezonluk Duvar Kağıtları Sunuyor

YORUMLAR