Xbox One Alanlara 75 Dolarlık Promosyon Çeki Geliyor

Xbox One Alanlara 75 Dolarlık Promosyon Çeki Geliyor

Xbox One almayı düşünüyor musunuz? Ya da daha önce sorulması gereken soru; Xbox 360 oyuncusu musunuz? Eğer öyleyseniz, ya da Xbox One almak istiyorsanız, bu kampanya sizler için Microsoft'tan geliyor.

Microsoft, Xbox One veya Xbox One paketi alacak oyuncular için çok özel bir promosyon kampanyası hazırlamış durumda. Açıklanan habere göre, Xbox One alan oyuncular tam tamına 75 dolarlık promosyon kodu kazanacak. Evet, yanlış duymadınız; tam tamına 75 dolar.

Sorun şu ki, bu sistem şu an sadece Amerika için geçerli. Microsoft bunu şu an sadece Amerika'da olan Xbox 360 oyuncuları için açmış durumda. Bunun nedenini bilmiyoruz; hali hazırda diğer ülkeler için, özellikle Avrupa için hiçbir açıklama yok.

Eğer Amerika'daysanız, ya da Amerika hesabı kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken Xbox Live'i açmak ve 75 dolarlık promosyon kodunu kazanıp kazanmadığınıza bakmak. Kodun 15 Ekim'e kadar girilmesi gerekiyor.

Eğer Xbox One hayatınıza başlamak istiyorsanız, bunu bu promosyon kodunu Destiny üzerinden kullanarak yapabilirsiniz. Detayları takip edeceğiz.

Bizimle kalın.

Xbox One Sürekli Çalışacak

YORUMLAR