Xiaomi Black Shark Powerbank 10000 mAh Kapasiteyle Hayranlık Uyandıracak

Hem fiyatıyla hem de teknik özellikler ile hayranlık uyandıran ürünler ortaya çıkarmayı başaran Xiaomi, son bombayı patlattı. Black Shark Powerbank şirketin yeni gözdesi olacak gibi görünüyor. İşte haberimizin detayları.

Black Shark 2 Pro’yu 30 dakikada yüzde 47 şarj edebilme özelliğine sahip olacak bu yeni Powerbank modeli son derece güçlü olacak. Genellikle Powerbank ürünlerinin çok fazla hızlı şarj etmediği ile ilgili bazı yorumlar yapılıyor. Görünen o ki Xiaomi bu eleştirileri pek dikkate almayacak.

Xiaomi Black Shark Powerbank pil durumunu anlık gösterecek

Bazı Powerbank modellerinde şarj göstergesi bulunmuyor. Xiaomi kuruluşu bu modelinde Led ışıklar ile birlikte şarj göstergesini kullanıcılarına sunacak. 

Powerbank; elektrik dalgalanması, ısınma gibi olaylara karşı da telefonu korumaya devam edecek. Böylece en ufak bir tehlikeli durumda bile Xiaomi koruması devreye girmiş olacak. Bugüne kadar defalarca Powerbank ürünlerinin cep telefonlarını yaktığı görülmüştü. Ayrıca bu Powerbank’te iki USB-A bağlantı noktası bulunurken bir de USB-C bağlantı noktası yer alıyor.

Bu ürünün fiyatıyla da önemli bir beğeni kazanması bekleniyor. Ürün 16 dolar üzerinden satışa sunulacak. Sizce bu yeni Powerbank ile birlikte Xiaomi önemli bir değer kazanabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.