Xiaomi Katlanabilir Elektrikli Bisikletini Tanıttı

Xiaomi Katlanabilir Elektrikli Bisikletini Tanıttı

Daha çok ürettiği yüksek performanslı akıllı telefonlarıyla tanıdığımız Çin kökenli teknoloji devi Xiaomi daha önceden söylentileri ortada dolaşan yeni akıllı bisikletini  resmi olarak tanıttı. Mi QiCycle adı verilen yeni akıllı bisiklet oldukça çarpıcı özelliklere sahip. Bu özelliklerden ilki onun bir katlanabilir bisiklet oluşu. Bu da Mi QiCycle'ı taşınabilir bir ulaşım aracı yapıyor. İhtiyaç duyduğunuzda Mi QiCycle'ı katlayarak çantanıza sığdırabilir ve gitmek istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Mi QiCycle'ın toplam ağırlığı 14.5 kg. 

Xiaomi Mi QiCycle içerisinde 250W'lık bir elektrik motoru yer alıyor. Bu motor siz pedal çevirirken size yardımcı oluyor ve yükünüzü hafifleterek daha hızlı gitmenize imkan tanıyor. Bisikletin güç ihtiyacı ise Panasonic tarafından üretilen li-ion pil tarafındna karşılanıyor. Bu pil tek bir şarj ile 45 km'lik yol alabilecek kapasiteye sahip.

Mi QiCycle'ı akıllı bir bisiklet yapan özellik ise bu bisikleti akıllı telefonunuzdaki resmi Mi QiCycle uygulamasıyla senkronize olarak kullanabilecek oluşunuz. Bu sayede bisikletin torkunu, hızını, mesafeyi, yakılan kaloriyi ve diğer istatistikleri cep telefonunuz üzerinden takip edebileceksiniz.

Xiaomi Mi Max’ın Teknik Özellikleri ve Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı

YORUMLAR