Xiaomi Mi Band 2 Hakkında Önemli Gelişmeler Yaşandı

Xiaomi Mi Band 2 Hakkında Önemli Gelişmeler Yaşandı

Çinli üretici devi Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 2 hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamanın detayları haberimizde.

Dün haberini yapmış olduğumuz Xiaomi Mi Band 2, sızıntılarda olduğu gibi dokunmatik ekran ile gelmeyebilir. Xiaomi’nin agresif bir fiyat politikası izleyerek 14 dolara satışa sunduğu Mi Band modeli; 1 aylık şarj süresi, adım sayar, uyku takibi, erken alarm ve titreşim gibi pek çok özelliğe sahip popüler bir akıllı bileklik olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz gün haberini yaptığımız ve ortaya atılan iddiaya göre dokunmatik ekran ile geleceği düşünülen Mi Band 2 modelinin bir de görseli yayınlanmıştı.

Huami CEO’su Huang Wang ise bugün, ortaya atılan iddialara açıklık getirdi. Geçtiğimiz günlerde sızan görsellerin Mi Band 2’ye ait olmadığını dile getiren Wang, Huami firmasının Mi Band 2 üretimini yapacağını açıkladı ve yeni model hakkında bilgi vermekten kaçındı. Xiaomi’nin Mi Band modeli ile yakaladığı başarıyı Mi Band 2 modelinde de devam ettirebilecek mi, hep beraber bekleyip göreceğiz.

Twitter'daki Şarkı Virüsüne Dikkat!

YouTube, Şahit Olduğumuz Olayları Yayınlayabileceğimiz Bir Kanal Açıyor

YORUMLAR