Yakuza 6'nın Demosu Yayınlandı

Yakuza 6'nın Demosu Yayınlandı

Özellikle Asya'da çok sevilen Yakuza 6: The Song of Life'ın PS4 demosu yayınlandı. PlayStation Store üzerinde satışa sunulan oyunun demosunda ilk bölümü oynama şansı sunulmuş.

Sega tarafında geliştirilen Yakuza 6: The Song of Life çıkış tarihine bir ay kala oyunun demosu yayınlandı. PlayStation Store üzerinde indirilmeye hazır tutulan Yakuza 6: The Song of Life'ın demo boyutu 36.35 GB olarak belirlenmiş. Oyunun demo boyutu ilk bakışta oldukça fazla gibi gözüküyor. Ama ortada gerçekten güzel bir iş olduğunu ve 36 GB indirmeye değer olduğunu düşünüyorum.

 

Yakuza 6: The Song of Life'ın demosunda oyunun ilk bölümünü oynama imkanı sağlanmış. Oyunu daha sonradan satın almak isteyen kullanıcılar için bir kolaylık sağlanmış. Demoyu oynayıp daha sonra tam sürümü geçen kullanıcıların ilerlemeleri kaybolmayacak ve demoda yapılan bütün ilerleme tam sürüme aktarılacak.

Yakuza 6: The Song of Life 17 Nisan'da ülkemiz için çıkış yapacak. Oyun çıkış yapmadan demosunu indirip, oynamanızı tavsiye ediyorum. Güzel bir deneyim sizleri bekliyor. Oyunun demosuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR