Yeni Battlefield Oyunu İçin Duyuru Videosu Yolda

Yeni Battlefield Oyunu İçin Duyuru Videosu Yolda

Bu yıl çıkış yapacağı açıklanan yeni Battlefield oyunu için duyuru videosu yolda. DICE'nin yetkili isminden gelen açıklamayla birlikte yeni Battlefield'ın duyuru videosu için okkalı bir çalışma yapıldığı öğrenildi.

En son çıkan Battlefield 1'in duyurusundan itibaren hepimiz heyecandan göklere çıkmıştık. 1. Dünya Savaşı'nı konu alan Battlefield 1, çıkışı ardından kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı. Tam aksine beklentilerin daha da üzerinde olduğu anlaşıldı. Farklı hikaye tarzı ve mesajlarıyla tek kişilik oyun modunda bizleri derinden etkilemişti.

Aradan geçen zaman sonrasında geliştirici ekip DICE, yeni Battlefield oyununun Ekim 2018'de çıkış yapacağını ve E3 2018'e hazırlanacağını belirtmişti. DICE'ın video ve medya direktörü Randy Evans, geçtiğimiz günlerde sessizliği bozdu. Resmi Twitter hesabı üzerinden "Battlefield 2018 reveal trailer is underway." şeklinde bir tweet atan Evans, Battlefield 2018 için duyuru videosunun hazırlandığını belirtti. Randy Evans'ın yeni Battlefield oyunundan bahsederken Battlefield 2018 demesi oyunun adının bile saklandığını gösterdi.

 

Yukarıda sizlerle paylaştığım Battlefield 1'in duyuru videosu tam anlamıyla mükemmeldi. 56 milyonun üzerinde izlenen duyuru videosunu Randy Evans'ın başında bulunduğu ekip yapmıştı. Yine aynı ekip yeni Battlefield oyununun duyuru videosunu hazırlamak için çalışıyor.

Yeni Battlefield oyunuyla alakalı hiçbir bilgi paylaşılmadı. Oyunun hangi dönemde geçeceği büyük merak konusu. Çok yakında yayınlanacak olan yeni Battlefield'ın duyuru videosu ile bunu çok kolay anlayabileceğimizi düşünüyorum.

YORUMLAR