Yeni GTA V PC Modu Konsol Oyuncularını Çok Kıskandıracak

Yeni GTA V PC Modu Konsol Oyuncularını Çok Kıskandıracak

GTA V PC ve konsol üzerinde grafik kalitesi açısından en çok tartışılan oyunlardan biri. Yeni GTA V PC modu bu tartışmaya son verecek gibi görünüyor.

Xbox One ve PS4 üzerinde grafikleri yeterince üstün olan ve oyuncuları göz zevkinden mahrum etmeyen GTA V’in PC üzerinde performansı çok tartışıldı. Ancak geliştirilmekte olan Toddyhancer modu Grand Theft Auto V’in tüm konsollardan daha canlı ve gerçek hayata yakın grafikler kullanmasına olanak verecek.

Yeni test edilen mod gerçekten oyunu bambaşka bir boyuta taşıyor. Üstelik Toddyhancer modu oyunun belli bölümlerine değil, tüm oyuna hakim olabilecek bir biçimde tasarlanmış. Toddyhancer mod adı verilen yeni yama PC’de yüksek grafik çözünürlüklerinin bile üzerinde bir oyun tecrübesi sunacak. Ancak yapılan testlerde bazı donanımlarda Toddhencer modunun oyun performansını aşırı derece de zorladığı da saptandı. Henüz test aşamasında olan Toddhencer GTA V modu hala biraz ayar bekliyor. Özellikle Asus ROG G751JY dizüstü bilgisayarda sıkıntı yaratıyor. 

Aşağıda Toddyhencer modunun PC’ye getireceği oyun kalitesine bir göz atabilirsiniz.

Bu arada GTA V oyun tarihinin üzerine en çok "mod" giydirilen oyunu olma özelliğini de koruyor. En son Tofaş moduyla karşı karşıya gelmiştik. Daha neler göreceğiz bakalım.

GTA V Mad Max: Fury Road Modu Her An Gelebilir

En İyi 10 GTA 5 Modu

YORUMLAR