Yeni Need for Speed'de Motosiklet Kullanımı Olabilir

Yeni Need for Speed'de motosiklet kullanımı olsun ister misiniz? Criterion Games stüdyosu, oyunculara farklı seçenekler sunmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Sıradaki Need for Speed hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bir paylaşıma göre yeni Need for Speed'de motosiklet kullanımı olabilir. Detaylar haberimizde.

1994 yılında çıkan ilk oyunu sonrasında, zaman içerisinde bir efsaneye dönüşen Need for Speed serisi, halen yarış oyunu severlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Zaman içerisinde birçok farklı stüdyo ile karşımıza çıkan seri, Electronic Arts nedeniyle sürekli eleştiriliyor olsa da, yeni duyuruları ile heyecan yaratmayı başarıyor.

Hatırlayacağınız üzere Need for Speed: Rivals ile Ghost Games tarafından devralınan seri, köklü bir değişim yaşamıştı. Anlık çevrimiçi yarış sisteminin getirildiği 2015 yılının oyunundan sonra,  bu stüdyodan Need for Speed: Payback ve Need for Speed: Heat adıyla iki yeni oyun daha görmüştük. Ne var ki her biri selefine göre gelişmiş olsa da hem serinin yeniden ivme kaybetmesi, hem de İsveç menşeli stüdyonun konumu dolayısı ile yaşanan sıkıntılar nedeni ile bir önceki geliştirici olan Criterion Games stüdyosu yeniden direksiyona geçmişti.

İngiltere menşeli stüdyo, serinin Need for Speed: Hot Pursuit (2010), Need for Speed: Most Wanted (2012) oyunlarını geliştirmişti. Her iki oyunun da son derece beğenilmiş olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, sıradaki Need for Speed de hayli büyük bir heyecanla bekleniyor.

Şu an için serinin yeni oyunu için nelerin planlandığına dair resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak yeni oyunda motosiklet kullanabilecekmişiz gibi görünüyor.

Yeni Need for Speed'de Motosiklet Sürülebilecek Mi?

Dün Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan aktör Axel Nu, yeni Need for Speed oyunundaki bir hareket yakalama sahnesi için seçildiğini duyurdu. Dahası ise “Oyundaki yarışçılar, sürücüler, motosiklet sürücüleri ve siviller gibi erkek karakterlerin eylemlerini ve hareketlerini sergilemeleriyle ilişkili.” gibi enteresan bir yorumda da bulunmuş. Diğer bir deyişle, yeni Need for Speed oyununda motosiklet kullanımı da olacakmış gibi görünüyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A little while ago I got the opportunity to do something I’ve always wanted to do. Some of you may remember me being at EA. I can finally say what it was. I was chosen to do Motion Capture for the new Need for Speed video game by Electronic Arts. It involved performing actions and movements for the male characters throughout the game such as racers, drivers, motor cyclists and civilians. They even wanted to use my dance for the player avatars. One of my childhood dreams realized and also one of the best days ever. Dancing + Video Games = Perfect. Thank you for having us @frankatz_ @centroid3d @electronicarts @ea @needforspeed Grateful for the opportunity merci beaucoup @samantha_schnitzler #centroidmotioncapture #mocap #mocapdancing #motioncapture #needforspeed #needforspeedheat #ea #electronicarts #actor #dancer #model #bboy #picoftheday #photooftheday #videogames #videogame #gaming #gamer #gamergirl #gamerguy #game #games #pic #photo #london #uk #bts #nyc #asian #paris

Axel Nu (@theaxelnu)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bir yarış oyununda motosiklet kullanımı aslında Criterion Games için yeni bir şey değil. Malum, Burnout: Paradise için yayınlanan genişletme paketleri ile çok çeşitli arabaların yanı sıra motosikletler de oyuna dahil olmuştu. Sıradak Need for Speed ise bunun bir yenisi olabilir. Bakalım gelişmeler ne yönde olacak? Merakla takipte olacağız.

 

YORUMLAR